Projelerimiz

Penguen Linux ekibi olarak belli başlı projelerimiz var.Projelerimiz gün geçtikçe artacak

ve  siz kullanıcılar ile buluşacaktır.

Penguen Linux Dağıtım

Penguen Linux ekibi olarak diğer GNU/Linux dağıtımlarının kullanıcılar için tam bir yeterliliğe sahip olmadığını düşünüyoruz.

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı siz kullancılara daha yakın sizler için daha ideal bir ortam sağlıycak bir GNU/Linux dağıtımı üzerinde çalışıyoruz.Penguen Linux Dağıtımı yakın bir zamanda siz kullanıclarla olacaktır.

Dökümantasyon

Biz Penguen Linux ekibi olarak Türkçe döküman yetersizliğinden yakınıyoruz.Türkçe döküman yetersizliğini elimizden geldiğince gidermek ve daha verimli bir ortam sunmak için çalışıyoruz.Yakında güçlü bir içerik topluluğu ile karşınızda olacağız.

Destek

Biz Penguen Linux ekibi olarak Türkçe dağıtımların verdiği desteği yetersiz görüyoruz.

Biz ekip olarak siz kullanıcılarımıza ilk elden destek olmaya çalışacağız.

Online İşletim Sistemi

Online işletim sistemi bazında ilk olarak EyeOs ile tanıştığımız bu alanda biz Penguen Linux ekibi olarak bu işe ciddi bir şekilde el atmak istiyoruz.Bu noktada amacımız EyeOs bazlı bir işletim sistemi olup özelleştirilmiş ve çok daha gelişmiş ve daha geniş bir opsiyon barındıran bir sistemle siz kullancılarımıza daha iyi bir kullanıcı deneyimi vermektir.Amacımız daha iyi bir Türkçe daha fazla seçenek ve daha gelimiş bir kullanıcı arabirimine sahip bir online işletim sistemi geliştirmektir.

Yorum Gönder

Yorumunuz

Şu kodları kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <code> <em> <i> <strike> <strong>

Not: Yorumlar onaylandıkdan sonra gösterilir !